Oferujemy szeroki asortyment szklanych statuetek, przycisków szklanych, dyplomów oraz medali. Wykonując statuetki stosujemy różne metody ich znakowania począwszy od graweru poprzez grawer wypełniony farbą po nadruk. Stosowane przez nas technologie pozwalają na umieszczenie grafik wewnątrz statuetki na kilku warstwach szkła połączonych ze sobą.

 

Nasze statuetki jak również pozostały asortyment wykonywane są na zamówienia dlatego nie ogranicza nas minimalna wartość zamówienia jak również wymiary zamawianych produktów.

 

Wszystkie szczegóły są ustalane z klientem przed przystąpieniem do realizacji, a ostateczny wymiar statuetki jak również sposób jej oznakowania uzależniony jest od oczekiwań klienta oraz możliwości finansowych.

 

W naszej ofercie mamy również gotowe statuetki na których również wykonujemy grawer laserowy, nadruk kolorowy oraz grawer okryty farbą. Ta oferta skierowana jest do klientów, których ogranicza czas realizacji. Ze względu na dostępność asortymentu czas realizacji takich statuetek wynosi 2-3 dni od momentu akceptacji projektu.

 

Zapraszamy zarówno agencje reklamowe, firmy i przedsiębiorstwa jak również klientów indywidualnych.

 

GALERIA

Nasza firma

Jesteśmy profesjonalną firmą z wieloletnim doświadczeniem w obszarze znakowania gotowych elementów.

 

Produkujemy najwyższej jakości tabliczki znamionowe wykorzystując nowoczesną technologię laserowego grawerowania, która wyróżnia się precyzją znakowania oraz jego trwałością.

Skontaktuj się z nami:

F.H.U AGF Grzegorz Fudalej

+48 608 438 789

g.fudalej@agf.net.pl

ul. F. Karpińskiego 16a

41-500 Chorzów

 

Kontakt telefoniczny:

poniedziałek - piątek

7:30 - 17:00