Trwałe tabliczki grawerowane wykonywane ze stali, aluminium lub mosiądzu mogą stać się prawdziwie eleganckim symbolem każdej firmy, która zdecyduje się na tak oryginalny sposób promocji. Na tabliczkach metalowych umieścić możemy dane teleadresowe, a także logotyp danego przedsiębiorstwa wraz z namiarami.

 

Grawerowanie laserowe jako jedna z najnowocześniejszych metod znakowania sprawia, że informacje zamieszczone na tabliczkach są naniesione w sposób trwały i nie ulegają one zatarciu czy też odklejeniu, jak to ma miejsce często w przypadku tabliczek drukowanych.

 

W naszej ofercie znakowania laserowego proponujemy również grawerowanie elementów powierzonych, takich jak min.: zawory, tuleje, rury itp. Proces grawerowania jedynie w stopniu śladowym zmienia strukturę materiału, co przekłada na utrzymanie z jego właściwości fizycznych. Przedsiębiorcy odpowiedzialni za wprowadzanie na rynek określonych materiałów i towarów często składają u nas zamówienie na wykonanie efektownego elementu graficznego na zakrętkach, datownikach, elementach konstrukcyjnych, nożach czy zaworach.

 

Grawerujemy wszelkiego rodzaju materiały reklamowe, przeznaczone dla masowego odbiorcy.

 

Dzięki nam na estetyce zyskał niejeden firmowy kubek, długopis, czy breloczek.

 

GALERIA

Nasza firma

Jesteśmy profesjonalną firmą z wieloletnim doświadczeniem w obszarze znakowania gotowych elementów.

 

Produkujemy najwyższej jakości tabliczki znamionowe wykorzystując nowoczesną technologię laserowego grawerowania, która wyróżnia się precyzją znakowania oraz jego trwałością.

Skontaktuj się z nami:

F.H.U AGF Grzegorz Fudalej

+48 608 438 789

g.fudalej@agf.net.pl

ul. F. Karpińskiego 16a

41-500 Chorzów

 

Kontakt telefoniczny:

poniedziałek - piątek

7:30 - 17:00