Dyplomy grawerowane, czyli ekskluzywna alternatywa dla wersji papierowej

Dzięki grawerowi prezenty zyskują niepowtarzalny, osobisty wydźwięk. Grawerowane w różnych materiałach dyplomy czy statuetki mogą stanowić wspaniałą alternatywę dla papierowych egzemplarzy. Ponadto wygrawerowane w szkle lub w drewnie pamiątki stają się znacznie trwalsze. Ogromną zaletą grawerowania jest również fakt, że pozwala na wyrycie dowolnego symbolu, kształtu oraz sentencji.

Na czym polega grawerowanie laserowe?

Podczas grawerowania laserowego materiał jest silnie nagrzewany przez wiązkę laserową i dochodzi do zmiany koloru i wytworzenia kontrastu między materiałem pierwotnym a grawerem. Dzieje się tak na skutek wyparowania lub spalenia podstawowego materiału. Dzięki temu uzyskany grawerunek laserowy jest trwały i odporny na ścieranie.

Dostępne w naszej firmie dyplomy grawerowane stanowią ponadczasową alternatywę dla papierowych nagród. Przetrwają próbę czasu, jednocześnie stanowiąc niecodzienną ozdobę na półce lub biurku. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam na grawerowanie nawet tych materiałów, które uchodzą za trudne i delikatne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy grawerowanie statuetek, dyplomów, medali, a także produktów przemysłowych – jak tabliczki znamionowe znajdujące zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.


W jakich materiałach można grawerować?

- mosiądz,
- stal nierdzewna,
- aluminium,
- folia samoprzylepna,
- ołów.

W naszej firmie grawerujemy również powierzchnie ocynkowane oraz lakierowane. Na specjalne okazje oferujemy również eleganckie i ponadczasowe dyplomy grawerowane na szkle, które mogą stać się wspaniałą pamiątką.

Wróć

Nasza firma

Jesteśmy profesjonalną firmą z wieloletnim doświadczeniem w obszarze znakowania gotowych elementów.

 

Produkujemy najwyższej jakości tabliczki znamionowe wykorzystując nowoczesną technologię laserowego grawerowania, która wyróżnia się precyzją znakowania oraz jego trwałością.

Skontaktuj się z nami:

F.H.U AGF Grzegorz Fudalej

+48 608 438 789

g.fudalej@agf.net.pl

ul. F. Karpińskiego 16a

41-500 Chorzów

 

Kontakt telefoniczny:

poniedziałek - piątek

7:30 - 17:00