Naszą ofertę kierujemy do wszystkich, którzy chcą aby ich produkt został oznakowany w sposób trwały i czytelny, a przy tym elegancki. Technologia laserowa ma zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu jak również w marketingu. Grawerowanie laserem posiada wiele zalet, dzięki którym Klienci coraz częściej decydują się na jej stosowanie. Wiązka lasera, w odróżnieniu od tradycyjnych narzędzi pozwala na dokładniejsze oznakowanie produktów co ma znaczący wpływ na jakość wykonanego oznakowania.

 

Zaletą grawerowania laserowego jest trwałość. Grawer wykonany na stali, ceramice, skórze czy też szkle jest właściwie nie do usunięcia bez użycia środków technicznych.

 

Do współpracy zapraszamy firmy z branży przemysłowej, które chcą oznakować swoje produkty za pomocą tabliczek znamionowych lub wykonać grawer bezpośrednio na produkcie.

 

Zapraszamy również do współpracy agencje reklamowe oraz działy marketingu firm oferując szeroką gamę gadżetów reklamowych jak również statuetek szklanych wykonywanych w oparciu o pomysł Klienta.

Nasza firma

Jesteśmy profesjonalną firmą z wieloletnim doświadczeniem w obszarze znakowania gotowych elementów.

 

Produkujemy najwyższej jakości tabliczki znamionowe wykorzystując nowoczesną technologię laserowego grawerowania, która wyróżnia się precyzją znakowania oraz jego trwałością.

Skontaktuj się z nami:

F.H.U AGF Grzegorz Fudalej

+48 608 438 789

g.fudalej@agf.net.pl

ul. F. Karpińskiego 16a

41-500 Chorzów

 

Kontakt telefoniczny:

poniedziałek - piątek

7:30 - 17:00