Jesteśmy firmą od wielu lat świadczącą usługi w zakresie wykonywania wysokiej jakości tabliczek znamionowych. Dzięki wykorzystywaniu podczas produkcji najlepszych materiałów tworzymy różnego rodzaju tabliczki grawerowane. Napis na tabliczkach wykonany metodą laserowania pozostaje wyraźny przez wiele lat. Tabliczki identyfikacyjne i opisowe są wymagane przy produkcji np. maszyn górniczych, transformatorów energetycznych, urządzeń przemysłu spożywczego, motoryzacyjnego itp.. Dobrze wykonane tabliczki znamionowe pozostają czytelne przez wiele lat eksploatacji maszyn.

 

Oznaczenie produktów

Podczas produkcji stosujemy najnowsze i specjalnie do tego celu zaprojektowane oprogramowanie najwyższej jakości, które cechuje się niezwykle bogatą funkcjonalnością. Dzięki temu możemy zaproponować naszym klientom grawerowanie kodów kreskowych i kodów QR np. na tabliczkach aluminiowych, co znacząco ułatwia identyfikację wszelkich produktów. Możliwe jest również nadawanie kolejnych numerów seryjnych na tabliczkach identyfikacyjnych, co nie wiąże się z ponoszeniem żadnych dodatkowych kosztów związanych z przygotowaniem kolejnych matryc.

Wykonywane przez nas oznaczenia laserowe odznaczają się wysokim poziomem trwałości, a dzięki odporności na ścieranie pozostają widoczne przez długi okres czasu. Poza tym nie ulegają zniszczeniu w wyniku działania:

 • promieniowania UV,
 • wysokich lub niskich temperatur,
 • środków chemicznych,
 • alkoholu.

Nasza firma ceni czas wszystkich Klientów, dlatego dążymy do tego, by termin wykonania naszej usługi był jak najszybszy, a jednocześnie, aby każde zamówienie realizowane było z niezwykłą precyzją.

Nasze tabliczki są stosowane do oznaczenia maszyn górniczych, cystern kolejowych czy też transformatorów energetycznych. Zaufali nam między innymi: Mostostal Płock, Fabryka Maszyn Górniczych NIWKA, Schneider Electric, Zakład Budowy Aparatury Chemicznej „ZBACH” Sp. z o.o.

 

Zastosowanie tabliczek znamionowych

Tabliczka znamionowa jest umieszczana przez producenta w celu poinformowania o parametrach technicznych danego produktu. Zazwyczaj wykonywana jest z metalu, na którym naniesiono trwały nadruk lub grawer. Istotne jest, by zamieścić na niej informacje pozwalające na rozróżnienie produktów i prawidłowe ich wykorzystanie. Tabliczki znamionowe można spotkać np. na sprzęcie rolniczym, w samochodach, sprzęcie RTV i AGD. Zawierają one informacje dotyczące produktu takie jak:

 • masa,
 • pojemność,
 • wymiary,
 • kraj produkcji, 
 • zużycie energii, 
 • numer fabryczny,
 • rok produkcji.

Produkty sprzedawane na terenie UE powinny mieć tabliczki znamionowe, na których bez problemu można sprawdzić odpowiednie parametry. Wszystkie zamieszczone na nich dane muszą być nie tylko czytelne, ale również łatwe do odnalezienia dla klienta.

 

GALERIA

Nasza firma

Jesteśmy profesjonalną firmą z wieloletnim doświadczeniem w obszarze znakowania gotowych elementów.

 

Produkujemy najwyższej jakości tabliczki znamionowe wykorzystując nowoczesną technologię laserowego grawerowania, która wyróżnia się precyzją znakowania oraz jego trwałością.

Skontaktuj się z nami:

F.H.U AGF Grzegorz Fudalej

+48 608 438 789

g.fudalej@agf.net.pl

ul. F. Karpińskiego 16a

41-500 Chorzów

 

Kontakt telefoniczny:

poniedziałek - piątek

7:30 - 17:00