Jesteśmy firmą, która od wielu lat świadczy usługi w zakresie wykonywania tabliczek znamionowych cechujących się niezwykle wysoką jakością. Dzięki wykorzystywaniu podczas produkcji najlepszych gatunkowo materiałów, a także korzystaniu z nowoczesnej technologii opartej na wiązce laserowej tworzymy produkty, które spełniają potrzeby oraz oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Stosowana przez nas technologia laserowego znakowania sprawia, że w precyzyjny sposób możemy tworzyć tabliczki znamionowe i umożliwia dokładne wykonanie wielu wymagających form oznaczeń, takich jak matryce czy datowniki. Każda tabliczka znamionowa wykonywana jest na odpowiednich materiałach, wśród których można wyróżnić stal nierdzewną, aluminium, mosiądz, a także aluminium anodowane.

 

Grawerujemy także laminaty grawerskie i folie samoprzylepne specjalnie przystosowane do tego typu znakowania.

 

Podczas produkcji stosujemy najnowsze i specjalnie do tego celu zaprojektowane oprogramowanie najwyższej jakości, które cechuje się niezwykle bogatą funkcjonalnością. Dzięki temu możemy zaproponować naszym klientom grawerowanie kodów kreskowych i kodów QR , co znacząco ułatwia identyfikację wszelkich produktów. Możliwe jest również nadawanie kolejnych numerów seryjnych na tabliczkach, co nie wiąże się z ponoszeniem żadnych dodatkowych kosztów.

 

Nasza firma ceni czas wszystkich Klientów, dlatego dążymy do tego, by termin wykonania naszej usługi był jak najszybszy, a jednocześnie, aby każde zamówienie realizowane było z niezwykłą precyzją.

 

Nasze tabliczki są stosowane do oznaczenia maszyn górniczych, cystern kolejowych czy też transformatorów elektrycznych. Zaufali nam między innymi: Mostostal Płock, Fabryka Maszyn Górniczych NIWKA, Schneider Electric, ZAKŁAD BUDOWY APARATURY CHEMICZNEJ „ZBACH” Sp. z o.o.

 

GALERIA

Nasza firma

Jesteśmy profesjonalną firmą z wieloletnim doświadczeniem w obszarze znakowania gotowych elementów.

 

Produkujemy najwyższej jakości tabliczki znamionowe wykorzystując nowoczesną technologię laserowego grawerowania, która wyróżnia się precyzją znakowania oraz jego trwałością.

Skontaktuj się z nami:

F.H.U AGF Grzegorz Fudalej

+48 608 438 789

g.fudalej@agf.net.pl

ul. F. Karpińskiego 16a

41-500 Chorzów

 

Kontakt telefoniczny:

poniedziałek - piątek

7:30 - 17:00