Nasza firma dostarcza dyplomy grawerowane na różne okazje zarówno dla firm, jednostek samorządowych, jak i osób prywatnych. Dokładamy starań, by nasze produkty były zarówno efektowne, jak i zarazem ekskluzywne. Oferujemy grawerowanie laserowe, które sprawia, że zamówione u nas dyplomy przez długi czas są w pełni czytelne. Wykonujemy grawer na szkle, za każdym razem starając się sprostać indywidualnym wymaganiom klienta. Do produkcji naszych dyplomów używamy najwyższej klasy materiałów.

 

Dyplomy grawerowane na różne okazje

Niezależnie od tego, jakich dyplomów grawerowanych klient potrzebuje, możemy spełnić jego oczekiwania. Możemy przygotować dyplomy grawerowane do postawienia w gablocie lub do powieszenia na ścianie. Jest możliwość połączenia różnych materiałów np. drewna i szkła. Nasze dyplomy wykonujemy od form stosunkowo prostych do tych bardziej skomplikowanych, starając się dopasować ostateczny wygląd do życzeń i potrzeb klienta. Dyplomy te doskonale sprawdzają się jako wyróżnienie, podziękowania, życzenia lub też jako dowód uznania podczas wydarzeń sportowych, kulturalnych lub firmowych. Produkty te pomogą wyrazić wdzięczność za duże zaangażowanie czy uhonorować działania na rzecz firmy. Zawsze dokładamy starań, by grawer na dyplomach był widoczny i czytelny. Stosowana przez nas technologia sprawia, że dyplom z grawerem przez wiele lat zachowa swoje walory, pozostając dla obdarowanej nim osoby miłą i ładną pamiątką. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć wybranych dyplomów przygotowanych przez nas oraz do kontaktu w sprawie realizacji zlecenia.

 

GALERIA

Nasza firma

Jesteśmy profesjonalną firmą z wieloletnim doświadczeniem w obszarze znakowania gotowych elementów.

 

Produkujemy najwyższej jakości tabliczki znamionowe wykorzystując nowoczesną technologię laserowego grawerowania, która wyróżnia się precyzją znakowania oraz jego trwałością.

Skontaktuj się z nami:

F.H.U AGF Grzegorz Fudalej

+48 608 438 789

g.fudalej@agf.net.pl

ul. F. Karpińskiego 16a

41-500 Chorzów

 

Kontakt telefoniczny:

poniedziałek - piątek

7:30 - 17:00