Nasza oferta obejmuje również profesjonalne znakowanie produktów przemysłowych, w tym elementów stalowych, aluminiowych, z mosiądzu i innych. Zajmujemy się znakowaniem laserowym, które odznacza się wysoką trwałością. Zwracamy uwagę na precyzję wykonania graweru, aby zawsze był on w pełni czytelny. Oferujemy również wykonanie efektownego elementu graficznego na zakrętkach, datownikach, elementach konstrukcyjnych, nożach, tabliczkach czy też zaworach. Znakowanie produktów zawsze przebiega zgodnie z wytycznymi klienta.

 

Zalety znakowania laserowego

Rozwiązania stosowane przez firmę AGF pozwalają zrealizować usługę bez ryzyka, że znakowanie nie będzie naniesione w sposób trwały lub ulegnie ono zatarciu czy też zmyciu, jak to ma miejsce często w przypadku tabliczek drukowanych. W przypadku laserowego znakowania produktów informacje zostają umieszczone w sposób trwały i zarazem estetyczny. Obecnie grawerowanie laserowe zalicza się do jednej z najlepszych metod znakowania. Współpracując z nami, masz pewność, że efekty zleconej nam usługi będą zawsze satysfakcjonujące. Nasza oferta dla firm obejmuje także tabliczki znamionowe, które grawerujemy z najwyższą starannością.

 

Znakowanie produktów w przemyśle

W różnych gałęziach przemysłu grawerowanie jest wykorzystywane w celu:

  • etykietowania produktów,
  • identyfikacji produktów,
  • umieszczania numerów seryjnych,
  • wykonywania tabliczek przemysłowych,
  • umieszczania kodów DataMatrix.
  • znakowaniu narzędzi.

Dzięki temu zabiegowi można skutecznie zabezpieczyć produkty przed ich podrobieniem, umieścić informacje produkcyjne, a także zapewnić trwałą identyfikowalność. Z grawerowania laserowego często korzystają firmy działające w branży produkcyjnej, elektronicznej, motoryzacyjnej czy biżuteryjnej. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi możemy umieszczać powtarzalne wzory na różnego rodzaju metalach.

 

GALERIA

Nasza firma

Jesteśmy profesjonalną firmą z wieloletnim doświadczeniem w obszarze znakowania gotowych elementów.

 

Produkujemy najwyższej jakości tabliczki znamionowe wykorzystując nowoczesną technologię laserowego grawerowania, która wyróżnia się precyzją znakowania oraz jego trwałością.

Skontaktuj się z nami:

F.H.U AGF Grzegorz Fudalej

+48 608 438 789

g.fudalej@agf.net.pl

ul. F. Karpińskiego 16a

41-500 Chorzów

 

Kontakt telefoniczny:

poniedziałek - piątek

7:30 - 17:00