Wykonujemy statuetki gotowe i na zamówienie, z dowolnym grawerem zarówno dla agencji reklamowych, firm, jak i dla osób prywatnych. Realizujemy również zlecenia na statuetki szklane w niewielkiej liczbie i o nietypowym kształcie. W naszej ofercie można znaleźć nie tylko stylowe szklane kule, ale również takie w formie rozpostartych skrzydeł czy klucza. Dbamy o to, by wszystkie wykonywane statuetki były estetyczne. Czas realizacji zamówienia w przypadku gotowych statuetek, na których wykonujemy grawer, to ok. 3 do 5 dni.

 

Grawerowanie statuetek szklanych

Wykorzystujemy różne metody znakowania, w tym tradycyjne grawerowanie laserowe, grawer wypełniony farbą i nadruk. Stosowane przez nas rozwiązania pozwalają na umieszczenie grafik wewnątrz statuetek szklanych na kilku warstwach szkła połączonych ze sobą. Wszystkie szczegóły są ustalane z klientem przed przystąpieniem do realizacji, a ostateczny wymiar statuetki jak również sposób jej oznakowania uzależniony jest od oczekiwań klienta oraz możliwości finansowych.

 

Zastosowanie statuetek z grawerem

Statuetki grawerowane cieszą się dużym zainteresowaniem klientów, ponieważ umieszczone na nich napisy są bardzo trwałe. Różnorodność kolorystyki szkła i możliwości znakowania sprawia, że tworzone przez nas statuetki szklane są również niezwykle eleganckie. Chętnie podejmujemy się także współpracy z osobami, które potrzebują wykonać pamiątkowe dyplomy grawerowane, nie tylko na potrzeby firmowe. Sprawdzą się one jako forma podziękowania, a także jako pamiątki jubileuszowe i rocznicowe. Są również doskonałym prezentem dla nowożeńców oraz samorządowców. Statuetki grawerowane są często wykonywane także z okazji chrztu, Pierwszej Komunii świętej czy bierzmowania

Zapraszamy do galerii, gdzie można zobaczyć nasze dotychczasowe realizacje. 

 

GALERIA

Nasza firma

Jesteśmy profesjonalną firmą z wieloletnim doświadczeniem w obszarze znakowania gotowych elementów.

 

Produkujemy najwyższej jakości tabliczki znamionowe wykorzystując nowoczesną technologię laserowego grawerowania, która wyróżnia się precyzją znakowania oraz jego trwałością.

Skontaktuj się z nami:

F.H.U AGF Grzegorz Fudalej

+48 608 438 789

g.fudalej@agf.net.pl

ul. F. Karpińskiego 16a

41-500 Chorzów

 

Kontakt telefoniczny:

poniedziałek - piątek

7:30 - 17:00