Szklane kule bardzo często są wykorzystywane jako przyciski do papieru. Mają w sobie coś magicznego, coś z pogranicza świata fantazji i niewątpliwie mają niepowtarzalny urok. Dodatkowo, gdy dodamy do nich niecodzienny i unikatowy grawer stworzymy nietuzinkowy przedmiot, od którego trudno będzie oderwać wzrok. Jesteśmy w stanie wykonać nie tylko szklane kule z logo firmowym, ale również z niesamowitą grafiką. Na kulach możemy umieścić małe kolorowe bąbelki, mapę świata, oceaniczne fale lub inne motywy dekoracyjne. Dokładamy starań, by wszystkie szklane kule były nienagannie wykonane i mogły stanowić ciekawy prezent.

 

Zastosowanie szklanych kul

W biurach szklane kule pełnią rolę ciężkich przycisków do papieru, które pozwalają zachować ład i porządek na biurkach. Szklane kule są również często wykorzystywane w celach reklamowych a także jako forma podziękowania. Mogą być prezentem dla zaangażowanych samorządowców, pracowników czy uczestników oficjalnych konkursów. Można na nich umieścić krótki tekst, a to oznacza, że świetnie się sprawdzają jako prezenty rocznicowe i jubileuszowe. Bogactwo kolorów i motywów dekoracyjnych sprawia, że bez większych trudności można znaleźć szklane kule w pełni odpowiadające indywidualnym potrzebom klienta.

 

GALERIA

Nasza firma

Jesteśmy profesjonalną firmą z wieloletnim doświadczeniem w obszarze znakowania gotowych elementów.

 

Produkujemy najwyższej jakości tabliczki znamionowe wykorzystując nowoczesną technologię laserowego grawerowania, która wyróżnia się precyzją znakowania oraz jego trwałością.

Skontaktuj się z nami:

F.H.U AGF Grzegorz Fudalej

+48 608 438 789

g.fudalej@agf.net.pl

ul. F. Karpińskiego 16a

41-500 Chorzów

 

Kontakt telefoniczny:

poniedziałek - piątek

7:30 - 17:00